DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI KENT GENELİNDE SÜRÜYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”koronavirüs, alacağımız tedbirlerden güçlü değildir” İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri korona virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında dezenfeksiyon çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İskenderun’da baştan aşağıya dezenfekte çalışmalarının 24 saat esasına göre devam ettiğini söyleyen Başkan Fatih Tosyalı ,’Koronavirüs, alınacak tedbirlerden daha güçlü değildir’ diyerek vatandaşlardan da 14 gün kuralına ve 14 korunma kuralına uyarak bu mücadeleye güç vermelerini istedi. İskenderun Belediyesi Korona Virüs riskine karşı çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatları doğrultusunda vatandaşların ortak kullanım alanları, kamu kurum ve kuruluşlarında, ibadethanelerde büyük dezenfekte çalışması gerçekleştiriyor.

GENEL TEMİZLİK VE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK
Başkan Tosyalı, ” Riske karşı, kamuya ve umuma açık yerlerde, caddelerimizde, sokaklarımızda genel temizlik ve dezenfekte çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Şimdi yapmamız gereken hayatımızı tedbirler doğrultusunda paniğe kapılmadan devam ettirmektir. Sizlerden ricamız, kulaktan duyma söylentilere değil, yetkili kurumlarımızın açıklamalarını dikkate almanızdır. Unutmayalım ki; Koronavirüs, alınacak tedbirlerden daha güçlü değildir. Tüm hemşehrilerime sağlıklı günler diliyorum” dedi.
İskenderun Belediyesi ekipleri Belediye Garajı Araçlar, Kuyumcular Çarşısı
,Bankalar, Şoförler Odası, Kadın Kültür Merkezi, Belediye Kültür Sarayı
,İbadethanelerimiz, Karayılan Aile Sağlığı Merkezi, Düğün Salonlarımız
,Sarı seki Öğrenci Yurdu, İskenderun Kent Hizmetleri, Sendikalar, Katı Atık Birliği, Camilerimiz, Kiliseler, Cemevi, Müftülük Hizmet Binası, Demirçelik Karayolları Mescidi, Demirçelik Aile Sağlığı Merkezi, siyasi partiler, ortak kullanım alanları bir çok noktayı dezenfekte etti.
Yapılan dezenfekte çalışmalarının farklı noktalarda periyodik olarak sürdürüleceği belirtildi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>