İSKENDERUN’DA DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi korona virüsüne karşı tedbirlerini iki katına çıkararak dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
İlçe genelindeki ortak kullanım alanlarını ilaçlayan belediye, vatandaşların yoğun olduğu bölgeleri dezenfekte etti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, vatandaşlara “Evde kalın” çağrısını yineledi.
Türkiye’de de ortaya çıkan korona salgınına karşı ilçe genelinde ilk günden bu yana tedbirler almaya devam eden İskenderun Belediyesi, dezenfeksiyon çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Hastalıktan korunmaya yönelik hijyen çalışmalarının üst seviyeye çıkarıldığını söyleyen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ana caddeler sokak, çarşı, pazar yerleri, çocuk parkları ibadethaneler meydanlar ve kamu alanlarında vatandaşların yoğun olarak kullandığı bölgelerde dezenfekte çalışmalarını arttırdıklarını belirtti.
İskenderun’da dezenfekte edilen bölgeler:
Kaymakamlık, Adliye Araçları, Camiler, Bankalar Sahil Wcler
Kapalı semt pazarları, ATM’ler, Sağlık evleri, Belediye Garajı, Muhtarlıklar, Öğrenci Yurtları, Aile Sağlık Merkezleri,32 Eczane, Sağlık Ocakları, Tüketici Hakem heyeti, AVMler, spor tesisleri halkımıza açık olan ve yoğun olarak kullanılan alanlar.
Dezenfekte işlemlerinin ise aralıksız devam edeceği bildirildi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>