23 NİSAN’DA BALKONLARDA ‘İSTİKLAL MARŞI’ COŞKUSU!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, sizleri balkonlarınızı al bayrağımızla donatmaya, saat 21:00’de de hep bir ağızdan ülkemizin kurtuluşunu simgeleyen İstiklal Marşımızı söylemeye davet ediyorum” dedi.

Başkan Güngör, “Birlik ve beraberliğimizin daha da önem kazandığı bu zorlu günlerde Ulusal Egemenliğimizin 100. yılında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkulu bir şekilde evlerimizde ve balkonlarımızda kutlayarak içinde bulunduğumuz sıkıntılı sürecin olumsuzluklarını bir kenara bırakıp Millet olarak moral ve motivasyonumuzu artırmayı planlıyoruz. Ülkemiz için büyük önem taşıyan bu günde, sizleri balkonlarınızı al bayrağımızla donatmaya, saat 21:00’de de hep bir ağızdan ülkemizin kurtuluşunu simgeleyen İstiklal Marşımızı söylemeye davet ediyorum” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>