BAŞKAN FATİH TOSYALI: SEMT PAZARLARINDA DENETİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi Zabıta ekipleri koronavirüs önlemleri kapsamında semt pazarlarında denetimlerini sürdürüyor.
İskenderun Belediyesi yapılan dezenfekte çalışmalarının yanı sıra semt pazarlarında da denetimler yaparak işi sıkı tutuyor.
İskenderun Belediyesi Zabıta Ekipleri pazar yerlerinde periyodik kontrollerde bulunarak sosyal mesafeye uymayan pazarcılar ve vatandaşlara uyarılarda bulunuyor.
Ayrıca İskenderun Belediyesi, pazar yerlerinin girişine konulan el dezenfektanlarıyla da vatandaşlar pazara girmeden ellerini dezenfekte ediyor.
HEMŞERİLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ
İskenderun’da alınan önlemler hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” “Dünyayı saran bu virüsten korunmanın en iyi tedbiri elden bırakmamak.
Bu nedenle sosyal mesafenin korunması, eldiven ve maske kullanımı büyük bir önem taşıyor. Hemşerilerimizin sağlığı için biz belediye olarak elimizden geleni yapıyoruz. Pazar yerlerinde yaptığımız dezenfekte çalışmalarının yanı sıra denetimlerle de vatandaşlarımızı ve esnafımızı uyarıyoruz. Hemşerilerimizden ricam bizim uyarılarımıza maruz kalmadan önlemlerini alsınlar ve kendilerini bu virüsten korusunlar. İnşallah bu virüs ülkemizden gittikten sonra sahada hemşerilerimizle bir araya geleceğimiz günleri özlemle bekliyorum. O günleri görmek adına hepimiz sağlığımıza dikkat etmeliyiz ” şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>