MAHALLE MUHTARLARINDAN BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA TEŞEKKÜR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun’da mahalle muhtarları koronavirüs ile yapılan etkin mücadeleden dolayı Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, koronavirüs önlemleri kapsamında yapılan çalışmalar ve hizmetler ile ilgili istişarelerde bulunmak amacıyla kentimizde görev yapmakta olan mahalle muhtarlarını ziyaret etmeyi sürdürüyor.

Orhangazi Mahallesi Muhtarı Osman Güllü’yü, Azganlık Mahallesi Muhtarı Murat Saraç’ı, Sarıseki Mahallesi Muhtarı Serkan Saygılı’yı, Denizciler Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Kekeç’i ve  Bekbele Mahallesi Muhtarı Ömer Osman Bilgili’yi ziyaret eden Başkan Fatih Tosyalı,mahalle muhtarları ile sohbet ederek hizmetler ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Muhtarlarımız ile Koronavirüs ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarımız hakkında bilgiler paylaşarak mahallede belediyemiz tarafından yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Dünyada ve yurt genelinde koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler dâhilinde İskenderun Belediyesi olarak gerekli tedbirleri almayı sürdürüyorüz. Koronavirüs bulaşıcı hastalığının yayılmasını önlemek ve vatandaşların sağlığını korumak amaçlı mahallerimizde, dezenfeksiyon çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyoruz”dedi.

BAŞKAN TOSYALI’YA TEŞEKKÜR ETTİLER

Mahalle muhtarları ise Başkan Tosyalı’nın ziyaretinden  dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek alınan önlemler ve yapılan çalışmalar dolayısıyla İskenderun Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>