KIRIKHAN BELEDİYESİ LGS ÖNCESİ OKULLARDA DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI YAPTI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan Belediyesi hafta sonu yapılacak olan LGS sınavı öncesinde sınav yapılacak okullarda dezenfekte çalışmaları yaptı.

Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un özel talimatları, Temizlik işleri müdürlüğü ekiplerince hafta başında başlatılan dezenfekte çalışmaları, sınav gününe kadar yapılmaya devam edecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan YAVUZ; “Öncelikle bu hafta sonu yapılacak olan Liseye Geçiş Sınavına (LGS) katılacak olan bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Ülkemizin geleceğinin teminatı olan öğrencilerimizin sınava girer iken kalpleri ve gönülleri rahat olsun. Virüs illetinin psikolojilerini bozmasına asla müsaade etmemelerini rica ediyorum. Çünkü Devletimizin ve Belediye olarak bizlerin işin en başından beri yapmış olduğu tedbir çalışmaları ile virüs illetinden kurtulma aşamasına gelmekteyiz.

Bu vesile ile hafta sonu yapılacak olan LGS sınavı öncesinde Temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimiz tarafından hafta başından başlamak kaydıyla sınav yapılacak okullarımızda dezenfekte çalışmalarımızı yapıyoruz. Dezenfekte çalışmalarımız sınav gününe kadar devam edecektir.” Dedi.  

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>