Jandarmanın 181. Kuruluş Yılı Tebrik Ziyareti

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

 

Jandarma teşkilatının 181. kuruluş yılı sebebiyle Kaymakam Musa SARI  İlçe Gazileri ile birlikte ilçe Jandarma Komutanlığı na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Jandarma personelleri ile sohbet eden kaymakam Musa SARI İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan KARAKAŞ  ve tüm teşkilat mensuplarını özverili çalışmalarından dolayı kutladığını, Jandarma teşkilatının son yıllarda katlettiği mesafenin, halka hizmet sunmak adına hangi noktalara geldiğinin üzerine dikkat çekerken genel komutanlık nezdinde tüm jandarma teşkilat mensuplarının kuruluş yıldönümünü tebrik ettiğini ve kendilerine kazasız, belasız, sağlık ve huzur içerisinde nice seneler ve görevler dilediğini ifade etti.

Gazilerimiz ile birlikte de anılar canlandırılıp hoş sohbet edilirken temmuz ayı içerisinde de daha önce kapatılmış bulunan Kale Mahallesi Jandarma Karakol Komutanlığının da Samandağı yolu projesinin tamamlanması ile birlikte açılışının yapılacağını da belirterek teşkilatın gücüne güç katacağını da ifade etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>