İskenderun ve Antakya Rotary Kulübü Dönem Başkanları, Başkan Savaş’ın konuğu oldu

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

 

İskenderun Rotary Kulübü Dönem Başkanı Şebnem Çarpar ve Antakya Rotary Kulübü Dönem Başkanı Hasan Oral, Hatay Büyükşehir  Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı ziyaret ettiler. Ziyarette kırsal kalkınma projesi ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Rotary Kulübü dönem başkanları, Başkan Savaş’tan projeye destek sözü aldılar.

İskenderun ve Antakya Rotary Kulüpleri, 2020-2021 döneminin ilk projesine ‘Rotary Fırsatlar Yaratır’ diyerek başlangıç verdiler. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret eden İskenderun Rotary Kulübü Dönem Başkanı Şebnem Çarpar ve Antakya Rotary Kulübü Dönem Başkanı Hasan Oral, ana hedefleri olan Kırsal Kalkınma Projesi hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Bununla beraber 12.si düzenlenecek olan EV-KA Projesi için İskenderun HATMEK’te faaliyette bulunacak olan İskenderun Rotary Kulübü Dönem Başkanı Şebnem Çarpar, Başkan Savaş’a sosyal ve kültürel aktivitelere verdiği destekten ötürü teşekkür etti. Ziyaret sohbet ortamında sürdü.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>