EĞİTİMCİ PINAR GÜNDÜZ’DEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLER İÇİN TABLET BAĞIŞI KAMPANYASI!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir kampanya başlattı. Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Sokak Çocuklarını Koruma Derneği adına uzaktan eğitimde tablet ve bilgisayarı olmayan öğrenciler için yardım kampanyası başlatan Pınar Gündüz, ilk günde 15 öğrenciye tablet ulaştırdı.

Doğum gününde kendisine hediye değil, yakınlarından ihtiyaç sahibi öğrenciler için tablet kampanyasına destek isteyen eğitimci Pınar Gündüz, “Yakınlarımdan bu yıl doğum günümde çok özel bir istekte bulunmak istiyorum. 9 yıldır üyesi olduğu Sokak Çocuklarını Koruma Derneği’nde Alev annemiz 5 yıldır kanser tedavisi görüyor.  Şu anda metastaz yaptığı için hastanede yatıyor. 3 çocuğu var. Bir ikizi ve bir de büyük oğlu var. Bu çocukların eğitim ve öğretimlerinde artık elzem olan uzaktan eğitim için tablete ihtiyaçları var. Eğer bana destek olursanız 3 yavrumuza hep birlikte birer tablet hediye edelim. Hem bana çok büyük bir hediye olsun doğum günümde, hem de yavrularımıza eğitim hayatı boyunca unutamayacakları bir katkı sunmuş olalım. Eğer destek veriyorsanız, derneğimizin IBAN numarasına karınca kararınca katkı sağlamak isterseniz 3 yavrumuzun geleceğine katkı sunmuş olacaksınız. Toplamda alabildiğimiz kadar çok çocuğa tablet almak istiyoruz” diye konuştu.

Gündüz, “Lütfen bu güzel ve elzem olan kampanyaya karınca kararınca yardımda bulunmanızı cani gönülden rica ediyorum” ifadesinde bulundu.

Kampanyaya destek için:

IBAN: TR 35 0001 0003 0736 5242 1350 01 Ziraat Bankası

SOKAK ÇOCUKLARINI KORUMA DERNEĞİ…

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>