HGC’DEN ÇALIŞKAN’A NEZAKET ZİYARETİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi (SP) Genel İdare Kurulu üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’ı çalışma ofisinde ziyaret ettiler.
Gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nin çalışmaları hakkında SP Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’a bilgiler veren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, cemiyet üyelerinin mesleki sorunlarını çözmek için gerek cemiyet, gerek federasyon ve gerekse konfederasyon kanalıyla girişimlerde bulunduklarını belirterek, Necmettin Çalışkan’a çalışmalarında başarılar diledi.
HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyelerinin gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnun olduğunu dile getiren SP Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, “Yerel basın kamuoyunu doğru bilgilendirmek amacıyla önemli bir kamu görevini sürdürmektedir. Doğru, tarafsız, ilkeli ve basın ahlâk kuralları içerisinde görevini sürdüren basın mensuplarımızın sorunlarının çözülmesi için HGC’nin girişimlerde bulunması önemlidir. Bu konuda bizleri ziyaret eden HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>