Nermin Yıldırım Kara çadır kentte depremzedelerle iftar açtı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Seçim çalışmalarına hız veren CHP Hatay Milletvekili adayı Nermin Yıldırım Kara iftarını Rahmet 2 çadır kentte yaşayan depremzedeler ile birlikte açtı.
Depremzede aileler ile biraraya gelen Nermin Yıldırım Kara, çadır kentte yaşayan vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyerek sorunların çözümü noktasında elinden geleni yapacağının sözünü verdi.
Milletvekili Adayı Kara, 14 Mayıs’tan sonra genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde ülkemizin tüm kanayan yaraları ve sorunları çözüme kavuşacak. Sizlerden ricam yaşadığınız bu sorunları düşünerek oylarınızı kullanın ” dedi.
İftar saatinde depremzede vatandaşlarla birlikte yemeğini alan Kara, çadır kentte yaşayan bir ailenin sofrasına misafir oldu.
Ardından Söğüt Sitesi önünde kurdukları çadırlara da ziyarette bulunan Kara, burada da depremzede vatandaşların gönül sofrasına konuk oldu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>