MERHUM İŞADAMI NİHAT AKKATOĞLU VE EŞİ MÜNEVVER AKKATOĞLU, DUALARLA ANILDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

6 Şubat büyük depreminde kaybettiğimiz Payas Organize Sanayi Bölgesi’nin önceki dönem başkanlarından, iş dünyasının saygın isimlerinden sevilen işadamı Nihat Akkatoğlu ve eşi Münevver Akkatoğlu, mezarı başında okunan Mevlid-i Şerif ve dualarla anıldı.
İskenderun Çankaya aile mezarlığında yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Mevlid-i Şerif programına CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan Yıldırım, işadamları, sanayiciler ile ailenin dost ve sevenleri katılım gösterdi.
Mevlid programının sonunda eller semaya merhum Nihat Akkatoğlu ve merhume eşi Münevver Akkatoğlu için kaldırılarak dualar edildi. Mevlid-i Şerif programına katılanlar, merhum Nihat Akkatoğlu’nun evladı Münir Akkatoğlu’na tazilerini ilettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>