KANSER SAVAŞÇISI DR. ŞÜKRÜ ÖZAYDIN GELİŞİM’DE

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Şükrü Özaydın, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı. Uzm. Dr. Özaydın, Gelişim Hastanesi’nde göreve başladığı için duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hatay ve bölge halkına sağlık hizmeti vermek için buradayım. İskenderun Gelişim Hastanesi Tıbbi Onkoloji Polikliniği’nde kanser hastalarının başka merkezlere başvurmalarına gerek kalmadan tüm tedavilerini gerçekleştirmekteyiz” dedi.

UZM. DR. ŞÜKRÜ ÖZAYDIN KİMDİR?
2001 yılında Ankara GATA Askeri Tıp Fakültesi’’nden mezun olan Uzm. Dr. Şükrü Özaydın, 2009 yılında İç Hastalıkları ve 2014 yılında Tıbbi Onkoloji Uzmanı oldu. 2011-2018 yılları arasında kök hücre nakli merkezinde çalışarak 2018 yılından itibaren önce Adana Şehir Hastanesi ve sonra Özel Adana Hastanesi’nde hizmet sundu. Uzm. Dr. Şükrü Özaydın, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde Tıbbi Onkoloji Uzmanı olarak görevine devam etmektedir.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>