ONLAR ‘’ADALETİN YÜZ AKI’’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Baro Başkan Yardımcısı Av: Sevinç Çakıcı, şehitlerimize rahmet, ailelerine ve ülkemize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi. Ne yazık ki ülkemiz yaşanan afetler nedeniyle zor günler geçiriyor sözlerini işaret etti.

HGC Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez ve üyeleri ile birlikte Hatay Barosu İskenderun Temsilciğini ziyaret ettiler.
İskenderun Adliye Sarayı Baro Odası’nda gerçekleşen ziyarette HGC İskenderun Temsilcilerini, Hatay Baro Başkan Yardımcısı ve İskenderun Temsilcisi Av. Sevinç Çakıcı ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Hüseyin Derin, Av. Ali avcı, Av. Ceylan Bilgili, karşıladılar.
Baro Başkan Yardımcısı Av: Sevinç Çakıcı, konuşmasında son günlerde üst üste yaşanan felaketlere dikkat çekerek, tüm insanlığa metanet, sabır ve şifa diliyorum, çünkü ülkemiz çok zor günler geçiriyor sözlerine dikkat çekti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>