Anneler Günü ve   Engelliler Haftası Münasebetiyle Engelli Öğrencilerimizin Annesine Ziyaret 

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Yaklaşan anneler günü vesilesi ile Gözcüler Mahallemizde yaşayan, aynı zamanda Engelliler Haftası da olması nedeniyle engelli öğrencileri bulunan aileye Kaymakam Musa SARI, Emniyet Müdür V. Komser Talip GÖNÜL , ARİAD Başkanı Adnan AĞIR, Arsuz Özel İnsanlar Derneği Başkanı  Tuğba KARA ile birlikte anneler günü ziyareti gerçekleştirdiler.

Annemize çiçek ve hediyelerin yanı sıra hijyen kolisi de hediye eden Kaymakam SARI ve heyet pandemi günleri nedeniyle sosyal mesafe korunarak temsili olarak bu yıl bir annemizin ziyaret edildiğini, inşallah en kısa zamanda eski sağlıklı günlere kavuştuktan sonra annelerimizle de, engelli kardeşlerimizle de birlikte güzel programlar yapmaya devam edeceklerini ifade ederek tüm annelerin gününü kutladığını, onların baştacı olduğunu ifade etti.

Hem anne hem de engelli öğrencilerimiz Kaymakam SARI ve heyete ziyaretleri için teşekkür ederken öğrenciler de daha önceden Kaymakam SARI ile birlikte farklı etkinlikler yaptıklarını, tekne turu, lunapark etkinliği gibi sosyal faaliyetlerinde her zaman yanlarında olduklarını ifade ettikleri SARI’ya pandemi günlerinden sonra da tekrar etkinliklerde birlikte olma temennisi ile birlikte teşekkürlerini sundular.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>