BAŞKAN FATİH TOSYALI: VATANDAŞLARIMIZIN HER DAİM YANINDAYIZ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

 

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,kendisine telefonla ulaşan Özge Kara isimli gencin isteğini kırmayarak ailesine ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Bekbele Mahallesinde ikamet eden Özge Kara kardeşimizin daveti üzerine evlerine konuk olduk.Değerli kardeşimiz ve ailesi ile sıcak bir sohbet ettik.Kaya ailesine göstermiş oldukları misafirperliklerinden dolayı teşekkür ederim .Her daim vatandaşlarımızın yanındayız”dedi.

Aile ile yakından ilgilenen Başkan Tosyalı,her türlü sıkıntılarında ailenin yanında olacaklarını belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “her fırsatta vatandaşlarımız ile iç içe olmaya özen gösteriyoruz.Belediye olarak engelli ve hasta vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz.Evde sağlık birimimiz ile de hasta,engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz.İskenderun Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız” şeklinde konuştu.

BAŞKANIMIZIN ZİYARETİ BİZLERİ MEMNUN ETTİ

Başkan Tosyalı’nın kendilerini ziyaret etmelerinden ötürü mutlu olduklarını dile getiren Kaya ailesinin fertleride , “Allah Başkanımızı başımızdan eksik etmesin. Özge kızımız Başkanımızı telefonla arayarak kendisi görmek istediğini iletti.Bunun üzerine Belediye Başkanımız evimize gelerek bizleri ve Özge kızımızı sevindirdi.Biz Başkanımızdan razıyız Allah’ta kendisinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>