BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI’DAN ENGELLİ VATANDAŞLARA AKÜLÜ ARAÇ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

 

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’da ikamet eden engelli vatandaşlara akülü engelli aracı desteğinde bulunmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, engellilerin talep ve ihtiyaçlarını yerine getirerek her daim onların hizmetinde olduklarını belirtti.

Engelliliğin yalnızca engellileri ve ailelerini değil, toplumun tüm kesimlerini yakından ilgilendiren toplumsal bir konu olduğunu ifade eden Başkan Fatih Tosyalı, şunları kaydetti:

“Engelli kardeşlerimiz bizim her zaman önceliğimiz olmuştur. Bu kapsamda onların akülü araba, tekerlekli sandalye, hasta yürüteci ve buna benzer ihtiyaçlarını imkânlarımız ölçüsünde karşılıyoruz. Bizler İskenderun Belediyesi olarak her zaman onların yanındayız. Engelli olmak bir kusur değildir. Hepimiz engelli adayıyız. Bu nedenle toplum olarak engellilere gereken ilgi ve desteği sağlamalı ve onları yalnız bırakmamalıyız. Bizlerde bu çerçevede engelli kardeşlerimizin talep ve ihtiyaçlarını yerine getiriyor, onları yalnız ve çaresiz bırakmıyoruz ”

Akülü arabalarına kavuşan engelli vatandaşlar ise Başkan Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>