Kalite ve Güven “Yükseliş”e Geçince Kontenjan Doldu

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

 

Özel Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, bölge halkının gösterdiği yoğun ilgiye teşekkür ederek, tüm yaş grupları ve bölümlerde kontenjanın dolduğunu duyurdu. Duyuruda bir de link verilerek ‘Aday Öğrenci’ kaydı başvuru formunu da ilan etti.

Covid 19 salgınla mücadele döneminde eğitimin yüz yüze mi uzaktan mı yapılacağı henüz netlik kazanmazken, veli ve öğrencilerin Özel Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’nün eğitim sistemi ve kadrosuna güveni beklenen sonucu getirdi.

Özel Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, geçtiğimiz haftalarda da yaptığı duyuruda Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan ‘uzaktan eğitimin sürekli olması’ halinde kayıt ücretinin yüzde 50’si üzerinden ödemeleri alacağını ilan etmişti.

Yükseliş Koleji’nin veli-okul-öğrenci dayanışması adına verdiği en güzel örnek, Türkiye genelinde bir çok özel okul tarafından da model olarak alınmıştı.

Kontenjanlarının dolduğunu belirten Özel Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, yüz yüze veya uzaktan hiç fark etmeden okulun eğitim sistemi ve öğretim kadrosuna duyulan güvene teşekkür etti.

Özel Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Genel Müdürü Aykut Davut Öktem yaptığı açıklamada, “Tüm veli ve öğrencilerimize eğitim sistemimiz ve öğretim kadromuza, vizyon ve hedeflerimize duydukları güven için teşekkür ediyoruz. Salgınla mücadele döneminde bu sıkıntılı süreci hep birlikte kurallara uyarak atlatacak, öğrencilerimizle kucaklaşacağımız günleri birlikte karşılayacağız” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>